Smycze reklamowe? To najlepsze nośniki reklamy. Sprawdź, co ma do zaoferowania strona adsmycze.pl. Smycze reklamowe z nadrukiem wciąż należą do najbardziej popularnych gadżetów reklamowych. Są najczęściej stosowanymi załącznikami do materiałów konferencyjnych, otrzymują je pracownicy oraz klienci. Smycze reklamowe są spotykane na każdym kroku.

Smycz jako zawieszka

Jednolite smycze na szyi? Jak najbardziej skuteczny gadżet. Służy jako zawieszka do identyfikatora, do noszenia kluczy. Długa smycz to łatwość znalezienia kluczy w torebce, czy zawieszenia ich na wieszaku w szatni. Staje się wtedy wygodnym brelokiem do kluczy. Dołóż ość, a zyskasz modną zawieszę do telefonu. To modny mały gadżet reklamowy. Jeżeli smycz jest zadrukowana i posiada logo firmy, wszędzie tam, gdzie się pojawi, jest idealną reklamą Twojej firmy.

Smycze dobre dla pracownika i klienta

Smycze dla pracowników są ich wizytówką, ale stanowią też przyjemny upominek dla klientów. Wszyscy kochamy dostawać prezenty, a jeżeli jest coś praktycznego, to miło spojrzymy na obdarowującego. Smycze reklamowe to smycze z logiem firmy, które są użyteczne i atrakcyjne. Smycze w hurcie kosztują kilka złotych, a mamy za to elegancki gadżet firmowy.