Nie od dziś wiadomo, że reklama stała się powszechną dźwignią handlu i głównym silnikiem sprzedaży. Natomiast gadżety z nadrukiem są od niepamiętnych czasów magnesem na obecnych, jak i przyszłych klientów. W świadomości odbiorców gadżety podlegają wizualizacji, tak więc efektowny gadżet z logo firmy, nazwą lub hasłem reklamowym zawsze przyciągnie kontrahentów do Twojej firmy. Wystarczy dobry pomysł, żeby stworzyć rzeczywiście intrygujący gadżet, który wcale nie musi być drogi. Musi jednak charakteryzować się „tym czymś”.

Gadżety z nadrukami w sferze zainteresowania Twojej firmy

Gadżetem z nadrukiem, który będzie cieszył się największą popularnością od lat pozostaje długopis oraz koszulka reklamowa. Plastikowy, kolorowy, z nadrukiem logo oraz nazwy firmy będzie najlepszym załącznikiem do materiałów konferencyjnych lub popularnym materiałem piśmienniczym w biurze. Jeżeli chcesz natomiast wręczyć wyjątkowy prezent specjalnemu klientowi, wybierz gadżet z nadrukiem w postaci pióra, długopisu lub ołówka tak uznanych firm jak  Pelikan, Waterman, Parker. Specjalny nadruk gwarantuje utrzymanie długofalowych relacji.

Tak chętnie wybierane smycze z nadrukiem

Gadżetem z nadrukiem, który jest tak popularny, że aż pospolity, stała się smycz. To wciąż najtańsza forma reklamy zewnętrznej, małym kosztem pozyskasz dużo potrzebnych gadżetów. Możesz więc obdarować nią pracownika oraz klienta. Smycz pełni wszechstronną funkcję. Może zarówno być przywieszką do identyfikatora oraz kluczy, jak i pełnić rolę efekciarskiej smyczy dla Twojego malutkiego pupila. Przed smyczą otwiera się pole do popisu wynikające z Twojej kreatywności.