Masz biuro lub stronę internetową. Masz nawet dokumenty prawne. Jedna wszyscy wiedzą, że nie masz prawdziwej firmy, dopóki nie masz własnej koszulki firmowej lub np. długopisu z logo.

Wszyscy podświadomie oglądają reklamy.

Koszulki firmowe to długa tradycja sięgająca lat 50-tych, gdzie różne ośrodki eksperymentowały z logo reklamowym na koszulkach, w tym kultowej Myszce Disneya. Dzisiejsza koszulka reklamowa jest nadal tak samo praktyczna, oferując wiele korzyści firmom dużym i małym. To samo dotyczy każdego innego gadżetu , który nosi dane firmy i logo.

Reklama powinna budzić miłe skojarzenia.

Sprawi to, że wszyscy noszący koszulkę lub używający gadżetów z logo i innymi treściami, będą chodzącą reklamą. Na wystarczającej liczbie osób koszulki, a nawet eleganckie długopisy mogą generować szum i tworzyć pierwsze wrażenie marki, szczególnie w połączeniu z mocnym obrazem.

W przypadku spotkań z potencjalnymi klientami, inwestorami lub partnerami, firmowa koszulka lub długopis, brelok jest idealną pamiątką, aby przypomnieć im później, jak świetne było spotkanie.

Wartość marki.

Aby uzyskać najbardziej efektywny projekt, odejdź od osobistych preferencji i polegaj na prawdziwych, mierzalnych danych. Kim są Twoi klienci lub klienci docelowi? Z jakimi cechami marki chcą prowadzić interesy?

Obraz jest wart tysiąca słów, co sprawia, że reklama umieszczona na przedmiotach użytkowych działa tak skutecznie. Dzięki strategicznym wizualizacjom i zaledwie garści tekstu, solidny design logo lub treści mówią światu, co ma do zaoferowania dana marka.

Niezależnie od tego, czy organizujesz publiczne wydarzenie promocyjne, czy też spotkanie integracyjne, gadżety działają jak miła pamiątka, która pozwoli zachować świeżość w umysłach potencjalnych partnerów.